Blog

20 Mayıs 2022 Cuma
Yorumlar(1)

Profesyonel Elektrik Süpürge Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Profesyonel Elektrik Süpürgeleri Her evin ofisin, fabrikanın temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel elektrikli süpürgeler günümüzde çok gelişti. Teknolojik olarak her geçen gün bir yenilik eklenen bu cihazlar hayatımızı çok kolaylaştırmakta. Bu noktada siz de profesyonel elektrik süpürgesi alacaksanız aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz gerekir.

Ayrıntılar
20 Mayıs 2022 Cuma
Yorumlar(0)

Covid 19 da Yüz Maskelerinin Hayatımızdaki Önemi Nelerdir?

Covid 19 da Yüz Maskelerinin Hayatımızdaki Önemi Nelerdir? Covid 19 da yüz maskelerinin hayatımızdaki önemi gün geçtikçe artıyor. Covid-19’a karşı en belirgin korunma yöntemi olarak maskelerin kullanımı konusunda Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirmesiyle beraber maskeleri, günlük yaşantımızın içerisinde daha yaygın olarak kullanmaya başladık. Dışarı çıktığımızda, kendimizi ve çevremizi virüsten koruyabilmek için taktığımız maskelerin, bazı kişiler tarafından doğru şekilde kullanılmadığını kolaylıkla fark edebiliyoruz. Henüz hiçbirimiz, Covid-19 için onaylanmış kesin bir tedavi yöntemi bulunmadığından, en doğru biçimde kullanıldığı sürece maske kullanımının, korona virüs bulaşma riskini en aza indirebilmek adına elimizdeki en bilinen çözüm olduğunu, göz ardı etmemeliyiz. En küçük ihmallerin bile, bütün dünyada büyük kâbuslara neden olduğuna şahit olduğumuz salgın ile mücadele ederken, doğru yöntemler kullanıldığı durumlarda dikkatli ve özverili davrandığımız sürece başarıya ulaşabileceğimize inanmaktayız.

Ayrıntılar
20 Mayıs 2022 Cuma
Yorumlar(0)

Binaların Genel Temizliği İçin Kullanılan Ürünlerin Neler Olması Gerekmektedir?

Binaların Genel Temizliği İçin Kullanılan Ürünlerin Neler Olması Gerekmektedir? Binaların genel temizliği için kullanılan ürünler listesini size bu yazımızda iletiyor olacağız. Binaların genel dış cephe temizliğinde kullanılan bazı araçlar; iskeleler ve vinçlerdir. Binaların genel dış cephe temizliğinde kullanılan bazı malzemeler ise; oynayabilen başlıklı cam sil, cam çek sil, teleskobik uzatma cihazları, dağcı bel kovası, mikrofiber bezler gibi malzemelerdir.

Ayrıntılar