Ana sayfa

Sepetim

TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Navigatör A4 Fotokopi Kağıdı

  Marka: Navigator
  • 80 gram • 500 yapraktır • A4 boyutunda (210 x 297 mm) • Ekstra düzgün yüzey yapısı mevcuttur • Tüm yazıcı ve fotokopi makineleriyle uyumludur. • Optimum opaklık, kalınlık ve beyazlık özelliğine sahiptir. • PEFC ve EU Ecolabel çevre sertifikaları bulunmaktadır
  Ürün Kodu: 400021
  44,69 TL + KDV
  48,26 TL (KDV Dahil)
  i h

  Gelişmekte olan teknoloji ile günümüzün her bölümünde dijital baskı teknolojisi ile birlikte işlerimizi bitirmeye odaklanırız. Bu durumda sürekli kağıdımızın olması durumuna yol açar. Piyasada fotokopi kağıtları incelenirken, en ucuz kağıtlardansa kaliteli ve ucuz fiyatlı ürünleri tercih etmemiz uzun sürede cebimiz için daha hesaplı olmaktadır. Kaliteli bir kağıt arıyorsanız navigator listelerinizin başında olmazsa olmazlardan biri olacaktır

  İadeler ve değişimler Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. İade işlemlerini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. 

  İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

  1. "Hesabım" bölümünden "Siparişler'e" gidin.

  2. Siparişin Detay sayfasına gidin Açılan sayfada sağ alt bölümde yer alan "İADE TALEBİ OLUŞTUR" butonuna basın veya siparişin üzerinde yer alan "Ürün iadeleri" butonuna basın.

  3. İade edilecek ürün miktarını ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de talep ettiğiniz miktar olarak seçmeniz gerekir.

  4. "İADE TALEBİNİ GÖNDER" butonuna tıklayarak talebiniz bize ulaşacaktır.

  5. İade talebinizin onaylanması ardından "717009276" nolu yurtiçi kargo müşteri kodu ile birlikte sipariş numarasını paketin üzerine yapıştırıp karşı ödemeli olarak Yurtiçi Kargo şubelerine teslim edibilirsiniz.

  6. Müşteri temsilciniz sizinle irtibat kuracaktır.

  Aklınıza takılan sorular için 0 216 494 60 00 satış destek ekibimizi arayınız. Satış destek ekibimiz işleminizin tamamlanması konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaklardır. Sonrasında iade faturanız ile birlikte ürünler teslim alındıktan sonra ürün bedeli iade işleminiz başlayacaktır.

   

  *
  *
  *
  *