Refine

Orijinal Hp Mürekkep Şişeleri

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

HP GT52 Camgöbeği Orijinal Mürekkep Şişesi M0H54AE

HP M0H54AE (GT52) Mavi 8000 sayfa 70 ml
169,30 TL + KDV
199,77 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

HP GT52 Orijinal Mürekkep Şişesi M0H55AE

HP M0H55AE (GT52) Kırmızı 8000 sayfa 70 ml
169,30 TL + KDV
199,77 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

HP GT52 Sarı Orijinal Mürekkep Şişesi M0H56AE

HP M0H56AE (GT52) Sarı 8000 sayfa 70 ml
169,30 TL + KDV
199,77 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Orijinal Hp Mürekkep Şişeleri

Birçok baskıdan sonra mürekkepler bitmektedir. Mürekkep almak içinse kesinlikle kaliteli ve tanınmış markaları tercih etmek gerekmektedir. Orijinal Hp mürekkep şişeleri ise birçok kullanıcı tarafından beğeni kazanmıştır. Pigment kalitesi yüksek olan bu mürekkep şişeleri içinde bulunan mürekkepler ise satışa sunulmadan önce birkaç kontrolden geçmektedir. Baskı mürekkepleri ise çoğunlukla yağ bazlı olmaktadır. Mürekkep içerisinde yağ haricinde pigment ve reçinelerde bulunmaktadır.

Baskı mürekkepleri kullanılacağı alana göre üretilmektedir. Örneğin fotoğraf baskısı için daha yüksek pigmentli mürekkepler bulunurken, evrak ve dosya baskıları için daha orta pigmentlerde mürekkepler bulunmaktadır. Yani basılacak ürüne göre mürekkep ve mürekkep özelliklerinde farklar bulunmaktadır. Bu nedenle birden fazla alternatif tabakasından oluşan mürekkep şişelerine rastlamak mümkündür. Mürekkep yapıları olduğunca ince olması da kaliteli olduğunun kanıtıdır. Hp mürekkep şişe içerisinde bulunan mürekkepler ise ince tabaka olmakla birlikte neredeyse her yazı tipine uyum sağlamaktadır. 


Orijinal Hp Mürekkep Şişe Özellikleri

Sektörde adını duyuran Hp, yazıcılar için özel mürekkep şişeleri de satışa sunmuştur. Mürekkep pigment kalitesi de birçok kullanıcı tarafından beğenilmiştir. Özellikle ofis ortamında çok fazla kullanılan mürekkep şişeleri kaliteli olması gerekmektedir. Bu nedenle Hp markası gibi tanınan ve bilinen markalardan mürekkep şişesi satın almak yazının ömrünü uzatmaktadır. Orijinal Hp mürekkep şişe özellikleri ise şu şekildedir;

  • Yüksek pigmentler sunan Hp mürekkep şişeleri kaliteli fotoğraf ve baskılar sunmaktadır.
  • Kaliteli mürekkep şişeleri büyük olmaktadır. Bu nedenle mürekkep uzun ömürlü olmakla birlikte 100’den fazla sayfa çıktısı hazırlar.
  • En önemlisi sağlık ve çevre dostu olmaktadır. Kokusu sizleri rahatsız etmez ve elinize bulaşması durumunda sağlığa zararı bulunmamaktadır.
  • Mürekkep püskürtmeli birçok yazıcı ve fotoğraf makinesine uyum sağlamaktadır.
  • Kaliteli mürekkep yapısı nedeniyle çıkardığınız fotoğraflar uzun ömürlü olarak solmamaktadır.
  • Hp mürekkepler tarafından baskısı gerçekleşen fotoğraf baskılarına su değmesi durumunda akma gerçekleşmemektedir.
  • Kartuş içerisinde duran Hp marka mürekkepler kurumaz ilk günkü gibi tazeliğini de korumaktadır.

Bu ve bu gibi özellikleri bulunan Hp markası kalite sunmakla birlikte müşteri memnuniyetine de önem göstermektedir. Özellikle Hp marka mürekkep kullanıcılar memnun kaldıklarını da dile getirmektedir.

 

Orijinal Hp Mürekkep Şişeleri Alırken Nelere Dikkat Edilecektir

Günümüzde yazıcıların sıklıkla kullanılması nedeniyle sektörde sahte mürekkepler satışa sunulmaktadır. Ancak orijinal ve sahte mürekkepleri ayırt etmekse olduğunca kolaydır. Özellikle kullanıcılar mürekkep şişesi satın alırken ucuza kaçmamalı aksine sektördeki ortalama fiyata sahip mürekkepler satın almalıdır. Çünkü düşük fiyat sunan markalar, düşük kalitelerde sunmaktadır. 

Kullanıcılar tarafından beğenilen orijinal Hp mürekkep şişeleri alırken dikkat edilecek hususlar bulunmaktadır. Çünkü orijinal markaların muadilleri de çok sıklıkla satılmaktadır. Her ne kadar marka şikayetçi olsa da günümüzde halen daha Hp mürekkep şişesi adı altında kalitesiz mürekkepler satılmaya devam edilmektedir.

Hp marka mürekkep şişesi alırken kendi online sitesinden yahut mağazasından birebir almanız gerekmektedir. Bunun haricinde farklı sitelerde Hp marka mürekkep adı altında bulunan indirimlere kanmamanız gerekmektedir. Ayrıca mürekkep şişesinin orijinal yahut sahte olduğunu ayırt etmek için şu gibi hususlara dikkat etmeniz gerekir;

  • Marka üzerinde bulunan Hp logosu ve logonun kalitesi.
  • Hp mürekkep şişelerinin üzerinde güvenlik mührü bulunmaktadır. Bu nedenle güvenlik mührüne de dikkat etmenizde fayda vardır.