Refine

Zemin Temizleme Otomatları

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala

Viper LS160 Tek Diskli Cila Makinesi

9.600,00 TL + KDV %10
8.640,00 TL + KDV
10.195,20 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Viper Car275 Halı Yıkama Makinesi

12.320,00 TL + KDV %10
11.088,00 TL + KDV
13.083,84 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Viper AS4325B Akülü Zemin Temizleme Makinesi

  • Temiz su/kirli su haznesi (L): 25/25
  • Çalışma Genişliği(mm): 432
  • Fırça Basıncı(KG): 19
  • Max Verimlilik: 1720 m2/h
27.600,00 TL + KDV %10
24.840,00 TL + KDV
29.311,20 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Viper AS4335C Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

  • Temiz su/kirli su haznesi (L): 35/35
  • Çalışma Genişliği(mm): 432
  • Fırça Basıncı(KG): 19
  • Ped/ Fırça Boyutu: 43 cm/17 inç
19.200,00 TL + KDV %10
17.280,00 TL + KDV
20.390,40 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Viper AS510B Akülü Zemin Temizleme Makinesi

38.775,00 TL + KDV %10
34.897,50 TL + KDV
41.179,05 TL (KDV Dahil)
+
-
-
+

Temizleme Otomatları

Binicili Tip Temizleme Zemin Otomat Kullanımı

Binicili Tip Temizleme Otomat Kullanımı nasıl yapılabilir? Açık ve oldukça büyük mekânların zeminleri daha hızlı kirlendiğinden daha sık ve olabildiğince hızlı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Yalnızca insan gücüyle temizlik çok uzun sürer ve çok yorucu olur. Kişiler grup olarak bile büyük ve açık alanların temizliğine kolay yetişemezler. Bu sebeple binicili zemin temizleme otomatları ya da makinelerinin kullanımları daha çok tercih edilir. Geniş alanlarda temizlik işlerini daha kolay yapabilmek için binicili zemin temizleme makineleri kullanılmakta ve verimli çalışmaları nedeniyle zeminler çok daha çabuk temizlenebilmektedir. Ayrıca yalnızca bir kişinin kullanabileceği bu otomat zemin temizleme makinesi ile bir bütün halindedir. Ayrılmadan kullanılır ve son derece sağlıklı temizlik imkânı sunar.

Binicili zemin temizleme otomatı tıpkı arabalardan esinlenilerek tasarlanmıştır. Ön tarafında koltuğu ve direksiyonu yer alan bu otomat, üzerine binilerek kullanılmaktadır. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan zemin temizleme otomatı, yer temizleme makinesi ve akü sistemi ile çalışmaktadır. Kullanıcı kişiyi hiç yormayarak işini en iyi şekilde yapmasına imkân sağlamaktadır. Genellikle sağlık kuruluşları, alışveriş merkezi, okul, yurt, hastane, büyük depolar, kamu kurumları, fabrika, şirketler ve ofisler gibi büyük alanlarda tercih edilmektedir.

Binici akülü zemin temizleme otomatı, zemin temizleme otomatları doldurulduktan sonra çalışmaya başlar. Uzunca bir süre verimlilik özelliğinden bir şey kaybetmeden kullanım sağlar. Donanım özellikleri açısından istediğiniz şekilde seçebileceğiniz zemin temizleme otomatı, birçok çözümlere de sahiptir. Temizlik için ihtiyaç duyulan tüm uygun değerli ayarlara sahiptir. Tasarruflu, maliyeti oldukça düşük ve ekonomik bir kullanım sağlar. Üzerinde bulunan tank sistemi sayesinde otomatik bir şekilde su alır.


İticili Tip Zemin Temizleme Otomatı Kullanımı

Zemin temizleme otomatlarından bir diğeri olan Arkadan İticili Zemin Otomatları, orta büyüklükteki alanlarda yapılacak temizlik için idealdir. Mesela yüzme havuzları, perakende marketleri, spor salonları, okul koridorları ve birçok farklı tesiste kullanılabilir.

Almış olduğunuz makineniz ile beraber bir de fırça gönderilmektedir. İşte bu fırçayı makinenize takmakla işe başlayabilirsiniz. Bu fırçanın yeri makinede bulunan motorun ön kısmında yer almaktadır. Fırçayı uygun yere monte ettikten sonra sıra yer temizleme makinesinin su koyma haznesine temiz su eklemeye geliyor. Temiz su yer temizleme makinesinde genellikle mavi renk ile gösterilmektedir. Suyun yanında deterjanda ilave etmeniz gerekmektedir.

Yer temizleme makinesinin arka kısmında bir pedal yer almaktadır. Pedalı yukarı doğru ittirerek alt kısımda bulunan fırçayı zeminle temas ettirebilirsiniz. Daha sonra sıra su verme kısmına geliyor. Makinenin arka kısımda bulunan su vanası zeminde bulunan kirlilik durumuna göre ayarlanabilir. Zemin temizleme otomatları aynı zamanda vakumlama işlemi de yapabilmektedir. Vakumlama motoru sayesinde yıkama işlemi yaparken aynı anda vakumlama işlemini de gerçekleştirmiş olursunuz. Vakumlama sonrasında kurutma işlemi de böylece yapılmış olur. Ve temizleme işlemi sona erer.

Son olarak vanayı kapatıp indirmiş olduğunuz kolları kaldırmaya gelir. Fırçayla birlikte vakumlama aparatını zeminden uzaklaştırırsanız rahat bir şekilde taşıma işlemi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Zemin temizleme otomatları ve yer temizleme makineleri hassas aletler olduğu için sağa sola çarpmamaya özen göstermelisiniz.